Produkty z podzimní kolekce hledej v sekci NOVINKY!

Fotoalbum kniha pastelově modrá

1 hodnocení

\ Rozměry: 31 x 24 cm

\ Počet stran: 28

\ Papír: 450 g/m2

\ Vhodné formáty fotek:

9 x 13 cm, 10 x 10 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm

950 Kč
Skladem

Fotoalbum v této krásné pastelově modré barvě má 28 stran o rozměru 31 x 24 cm. Pohodlně zde umístíš 56 fotek ve velikosti 10 x 15 cm. Je vyrobeno z prémiového recyklovaného papíru o gramáži 450 g/m2, který využíváme do posledních zbytků. Každý jednotlivý list papíru je pečlivě zpracován a ohýbán tak, aby album i po naplnění fotkami drželo svůj tvar. Kniha je svázaná gumičkou, která netradičně tvoří také vazbu fotoalba. Na poslední straně fotoalba najdeš kapsu na uložení nevyužitých fotografií nebo můžeš přihodit třeba vzkaz pro obdarovaného. Logo je decentně vyraženo na zadní straně obálky. 

Fotoalbum je ručně vyrobeno v Brně. 

Papír fotoalba si dobře rozumí s papírovou lepicí páskou, kterou jednoduše přilepíš všechny fotky. Washi pásky, fotorůžky nebo popisovače najdeš v sekci Doplňky.

Pokud máš zájem o navýšení počtu stran fotoalba nebo volbu barvy gumičky, dej mi prosím vědět na e-mail. Něco společně vymyslíme :-)

TIP! Pokud ještě nemáš pro Tvoje album vytištěné fotky, mám pro tebe 10% slevu na www.vyvolej.to . Hledej ho v e-mailu s potvrzením objednávky.  

Kategorie: kniha