Využij dopravu ZDARMA od 2.000,- Kč.

Fotoalbum kniha střední černá

\ Rozměry: 23 x 21 cm

\ Počet stran: 20

\ Papír: 600 g/m2

\ Vhodné formáty fotek:

9 x 13 cm, 10 x 10 cm - pokud chceš dvě na stránku

10 x 15 cm, 13 x 18 cm - se ti na stránku vlezou po 1 ks 

841 Kč
Skladem

Středně velké fotoalbum v nabídce nějakou dobu chybělo, proto jsme se rozhodla KNIHU střední zařadit mezi letošní jarní novinky. Stejně jako každé Tvoje album je vyrobena ručně z kvalitního recyklovaného papíru o gramáži 600 g/m2. Má 20 stran o rozměru 23 x 21 cm, je proto nejvhodnější pro fotky ve formátu 9 x 13 cm nebo 10 x 10 cm (vlezou se ti dvě na stránku a celkem jich uložíš 40). Umístíš do něj ale i větší fotky, jen počítej s tím, že jejich počet bude nakonec poloviční :) Každý jednotlivý list papíru je pečlivě zpracován  a ohýbán tak, aby album i po naplnění fotkami drželo svůj tvar a nenafouklo se. Kniha je svázaná gumičkou, která tvoří také vazbu fotoalba. Na vnitřní straně obálky najdeš kapsu na uložení nevyužitých fotografií nebo do ní můžeš umístit vzkaz pro obdarovaného. Na zadní straně obálky je decentně vyraženo logo. 

Fotoalbum je vyrobeno v Brně. 

Papír fotoalba si dobře rozumí s papírovou lepicí páskou, kterou jednoduše přilepíš všechny fotky. Najdeš ji v sekci Doplňky.

Pokud máš zájem o navýšení počtu stran fotoalba nebo volbu barvy gumičky, dej mi prosím vědět na e-mail. Něco společně vymyslíme :-)

TIP! Pokud ještě nemáš pro Tvoje album vytištěné fotky, mám pro tebe 10% slevu na www.vyvolej.to . Hledej ho v e-mailu s potvrzením objednávky.    

 

Balíček odesílám do 3 pracovních dní od zaplacení objednávky.

Kategorie: kniha střední
Zpět do obchodu