Využij dopravu ZDARMA od 2.000,- Kč.

fotoalbum mini leporelo černé

Designové mini album na 9 fotek z Instaxu nebo klasický 9 x 13 cm formát. Vystav si ho na poličku nebo obdaruj kamarádku. Ručně vyrobeno z prémiového recykl papíru.

382 Kč
Skladem

Pro MINI dárkové fotoalbum jsme zvolili designový formát LEPORELA. Je ideální pro fotky z Instaxu a také ty klasické o rozměrech 9 x 13 cm a 10 x 15 cm (v tomto případě ale použij fotorůžky, je to dost natěsno :) . Je ručně vyrobeno z unikátního plně recyklovaného papíru o gramáži 600 g/m2 .

Dobře poslouží jako dárek pro kamarádku nebo babičku.  Zvenku jsou Tvoje vzpomínky na volno převázány gumičkou. Harmoniku leporela můžeš navíc prohlížet z obou stran a umístíš do něj až 9 fotek. Nechybí kapsa na nevyužité fotografie nebo milý vzkaz. Jednotlivé ohyby papíru jsou s pečlivostí tvořeny tak, aby album i po naplnění fotkami drželo tvar a nenafouklo se. Na zadní straně obálky je decentně vyraženo logo. Skvěle vypadá rozložené na polici, svázané zase zapadne do knihovny. 

Papír fotoalba si dobře rozumí s papírovou lepicí páskou, kterou jednoduše přilepíš všechny fotky. Můžeš přidat i popisky. Vše potřebné pro tvorbu fotoalba najdeš v sekci Doplňky. 

Rozměry: 15,5 x 14 cm

Počet stran:  9 stran při oboustranném využití

Papír: 600 g/m2

Vhodné formáty fotek: 

9 x 13 cm, Instax Mini nebo Square a s fotorůžky i 10 x 15 cm

 

TIP! Pokud ještě nemáš pro Tvoje album vytištěné fotky, mám pro tebe 10% slevu na www.vyvolej.to . Hledej ho v e-mailu s potvrzením objednávky.    

 

Balíček odesílám do 3 pracovních dní od zaplacení objednávky.

 

Kategorie: mini leporelo
Zpět do obchodu