Využij dopravu ZDARMA od 2.000,- Kč.

Příběh

Ahoj! Jmenuji se Sára a vytvořila jsem Tvoje album.

 

Nápad vytvořit jednoduché, čisté fotoalbum, kterému budou lidé s radostí a láskou svěřovat své vzpomínky, se mi v hlavě zrodil přibližně před rokem a půl. Prvotním impulsem byla má nová životní éra - mateřství - a spousta nových a jedinečných okamžiků s ní spojených. Od pouhé myšlenky něco vytvořit, přes hledání toho správného papíru, pomalý a pečlivý vývoj až do dne, kdy jsem v ruce držela první finální produkt, uběhlo několik měsíců. Byla to dlouhá cesta, do které se menším či větším dílem zapojila velká spousta mých nejbližších a za to jim patří dík. 

 

Tvoje album je charakteristické svou jednoduchostí. Od začátku je mým cílem, aby hlavní roli hrály fotky, vzácné okamžiky, které chceš uchovat pro sebe a své blízké. Je tvořeno ručně v Brně, z velmi kvalitního plně recyklovaného papíru. Otázka udržitelnosti jde se značkou ruku v ruce. Hlavní surovina - papír - je využita do posledních zbytků.

Chtěla bych vytvářet především nové originální věci a proces tvorby je dlouhý. I proto dnes na e-shopu nalezneš jen malé množství produktů. Neustále se snažím pracovat na dalších, pomalu doplňuji sklad, měj se mnou prosím trpělivost. 

 

A kdo vlastně jsem? Máma dvou holek, Ester a Zoe, milovnice cestování, přírody, přátel a dobrého vína. Narazíš na mě na e-mailu i telefonu. Jsem otevřená všem tvým podnětům. Chci mít možnost se značkou růst a učit se novým věcem.

Budu se těšit na každou zprávu a zpětnou vazbu.

Děkuji, že tu se mnou jsi.

 

fotka-60_1

Zpět do obchodu