DOPRAVA ZDARMA nad 1.800,- Kč.

Příběh

Ahoj! Jmenuji se Sára a stojím za Tvoje album.

 

Nápad vytvořit jednoduché, čisté fotoalbum, kterému budou lidé s radostí a láskou svěřovat své vzpomínky, se mi v hlavě zrodil přibližně před rokem. Prvotním impulsem byla má nová životní éra - mateřství - a spousta nových a jedinečných okamžiků s ní spojených. Od pouhé myšlenky něco vytvořit, přes hledání toho správného papíru, pomalý a pečlivý vývoj až do dne, kdy jsem v ruce držela první finální produkt, uběhlo několik měsíců. Byla to dlouhá cesta, do které se menším či větším dílem zapojila velká spousta mých nejbližších  a za to jim patří dík. 

 

Tvoje album je charakteristické svou jednoduchostí. Od začátku je mým cílem, aby hlavní roli hrály fotky, vzácné okamžiky, které chceš uchovat pro sebe a své blízké. Je tvořeno ručně v Brně, z velmi kvalitního plně recyklovaného papíru. Pevně drží svůj tvar také díky gumičce, která je takovým poznávacím znakem.

 

Chtěla bych vytvářet především nové originální věci a proces tvorby je dlouhý. I proto dnes na e-shopu nalezneš jen malé množství produktů. Neustále se snažím pracovat na dalších, pomalu doplňuji sklad, měj se mnou prosím trpělivost. 

 

A kdo vlastně jsem? Máma malé Ester, milovnice cestování, přírody, přátel a dobrého vína. Narazíš na mě na e-mailu i telefonu. Jsem otevřená všem tvým podnětům, jsem teprve na začátku a mám se co učit, budu se těšit na každou zprávu a zpětnou vazbu.

 

C5D41405-C465-4A83-BE56-16AB3E987ABA (kopie 2)