Doprava ZDARMA od 2.000,- Kč.

Příběh

Ahoj! Jmenuji se Sára a vytvořila jsem Tvoje album.

 

Nápad vytvořit jednoduché, čisté fotoalbum, kterému budou lidé s radostí a láskou svěřovat své vzpomínky, se mi v hlavě zrodil přibližně před rokem a půl. Prvotním impulsem byla má nová životní éra - mateřství - a spousta nových a jedinečných okamžiků s ní spojených. Od pouhé myšlenky něco vytvořit, přes hledání toho správného papíru, pomalý a pečlivý vývoj až do dne, kdy jsem v ruce držela první finální produkt, uběhlo několik měsíců. Byla to dlouhá cesta, do které se menším či větším dílem zapojila velká spousta mých nejbližších a za to jim patří dík. 

 

Tvoje album je charakteristické svou jednoduchostí. Od začátku je mým cílem, aby hlavní roli hrály fotky, vzácné okamžiky, které chceš uchovat pro sebe a své blízké. Je tvořeno ručně v Brně, z velmi kvalitního plně recyklovaného papíru. Otázka udržitelnosti jde se značkou ruku v ruce. Hlavní surovina - papír - je využita do posledních zbytků.

Chtěla bych vytvářet především nové originální věci a proces tvorby je dlouhý. I proto dnes na e-shopu nalezneš jen malé množství produktů. Neustále se snažím pracovat na dalších, pomalu doplňuji sklad, měj se mnou prosím trpělivost. 

 

A kdo vlastně jsem? Máma dvou holek, Ester a Zoe, milovnice cestování, přírody, přátel a dobrého vína. Narazíš na mě na e-mailu i telefonu. Jsem otevřená všem tvým podnětům. Chci mít možnost se značkou růst a učit se novým věcem.

Budu se těšit na každou zprávu a zpětnou vazbu.

Děkuji, že tu se mnou jsi.

 

fotka-60_1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení